Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

Prianto

Společnost Prianto GmbH byla založena v roce 2009 Williamem Geensem a Oliverem Rothem a stala se v Německu špičkovým distributorem specializovaným na podnikový software.

Od roku 2011 je společnost Prianto zastoupena i ve Velké Británii, v Rakousku a ve Švýcarsku, v 2012 následovaly státy Beneluxu, 2014 Polsko, 2016 USA a Francie. V roce 2017 byly otevřeny pobočky v Čechách, v Maďarsku, na Slovensku a na Jadranu (Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Srbsko).

Společnost sází na absolutní věrnost specializovaných obchodů a dodává ýhradně prodejcům v dodavatelském řetězci (prodejci s přidanou hodnotou (VARs), systémové domy, systémoví integrátoři, odborní prodejci, poskytovatelé služeb atd.).

Cílem firmy je vybudování dlouhodobých, důvěrných a úspěšných vztahů s odbornými prodejci, systémovými domy a mezinárodními výrobci. K tomu nabízí inovativní softwarová řešení s potenciálem vysoké marže a zaručujeme rychlé a odborné služby při nákupu softwarových licencí i aktivní strategie vstupu na trh.