Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

Safetica

 

Safetica Technologies je česká softwarová společnost, která přináší řešení na ochranu dat pro firmy všech typů a velikostí. Dnes Safetica DLP chrání citlivé informace na více než 150 000 zařízeních v 78 zemích po celém světě.

Společnost Safetica zajišťuje ochranu dat již od roku 2007, kdy začala vyvíjet první bezpečnostní produkty. Od roku 2012 začala působit na mezinárodním trhu. Safetica byla společností Gartner uznána jako Integrated DLP Provider. Je členem ESET Technologické aliance a Microsoft Partner Network. Safetica je také signatářem Cybersecurity Tech Accord. Řešení Safetica získalo ocenění Computer Weekly European User Awards for Security. 

Nabízené produkty

  • Safetica DLP - DLP (Data Loss Prevention) software, který předchází únikům dat, pomůže zajistit soulad s normami a nařízeními v oblasti ochrany dat a učí zaměstnance, jak s citlivými daty zacházet.
  • Safetica Auditor – Identifikuje skryté bezpečnostní hrozby a umožní lépe porozumět tomu, jaká data je nezbytné chránit.
  • Safetica Mobile - Mobile Device Management nástroj, který zvýší bezpečnost dat na firemních mobilních zařízeních a usnadní jejich správu