Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

ALTRON Business Solution, a.s.

 

Společnost Altron se věnuje zvyšování produktivity a snižování nákladů v oblasti informačních technologií u soukromých společností i státních organizací. Zaměřuje se na budování inteligentních datových center a IT, u nichž rozhodující roli hraje dostupnost a bezpečnost dat.  Její produkty našly uplatnění v odvětví telekomunikace, energetiky, průmyslu, veřejné správy a zdravotnictví. 

V oblasti budování datových center již firma realizovala přes 2000 projektů po celém světě. A nyní spravuje více než 250 datových center.  Nadále pokračuje ve vlastním výzkumu a vývoji. V rámci oboru podporuje aktuální trendy jako je fenomén Internetu věcí (IoT), řízení cloudu, městská mobilita nebo chytré energetické sítě (Smart Grids).

Nabízené produkty

  • SmartRack - mikrodatové centrum, které slouží ke konsilidaci podnikového IT