Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

PROBIN s.r.o.

Společnost PROBIN byla založena v roce 1997 a specializuje se výhradně na provádění služeb v oblasti ochrany proti odposlechu. V současné době je společnost PROBIN s.r.o. držitelem osvědčení pro přístup k utajovaným informacím nejvýše do stupně TAJNÉ a také držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a 14001.

Dále PROBIN nabízí šifrované GSM telefony a produkty švýcarské společnosti Kudelski Security, jejichž výrobky jsou certifikovány podle norem EAL do stupně 5+.

V roce 2010 došlo k rozšíření služeb - dodávky a montáže stíněných komor. Komory jsou používané jednak jako jednací místnosti, ale roste i poptávka na ochranu datových center. Za 7 let se i v této oblasti  PROBIN stal jednoznačným lídrem trhu. Během této doby dodal a nainstaloval na území České a Slovenské republiky, v Polsku a Rusku 45 stíněných místností.

Nabízené produkty 

  • Tempest stíněné místnosti pro ochranu datových center - výhoda tohoto řešení spočívá v jeho variabilitě umožňující instalaci stíněné komory do nepravidelně členitých prostor, ve kterých jsou nosné sloupy, nosníky, kanály v podlaze apod.
  • White Noise - komplexní ochrana veškeré hlasové, SMS a datové komunikace probíhající mezi mobilními telefony
  • Bezpečná kancelář - odborná prohlídka prostor, u kterých je podezření na napadení nelegální odposlechovou technikou