Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

GITY s. r. o.

GiTy je českou společností, která již více než 25 let poskytuje profesionální služby v oblasti telefonie, telekomunikací a ICT. V prostředí narůstajících bezpečnostních hrozeb nabízí komplexní řešení kybernetické bezpečnosti zabezpečením síťové infrastruktury před vnějšími i vnitřními útoky včetně nežádoucího sledování. Systémem Fidelis Network prostřednictvím analýzy obsahu i souvislostí přináší také ucelené řešení bezpečnostní analýzy síťového provozu.

V oblasti satelitního připojení patří společnost GiTy mezi nejúspěšnější firmy na českém trhu. Její služba mobilního systému - GitySAT umožňuje přenášet video, hlas i data v místech, kde chybí dostatečná telekomunikační infrastruktura. GiTy nabízí IT řešení a služby na míru nejen organizacím ve státní správě, ale i firmám v soukromé sféře. 

Nabízené produkty

  • Fidelis Network -řešení bezpečnostní analýzy síťového prostoru s mnoha unikátními vlastnostmi