Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

Visitech a.s.

VISITECH a.s. je stabilní partner v oblasti kybernetické bezpečnosti. Kromě obchodní a konzultační činnosti, se zaměřením na komplexní inovativní ICT řešení, postavil centrum kybernetické bezpečnosti - Security Operation Center SOC365, které podle nových trendů západních trhů efektivně spravuje a dohleduje ICT sítě formou služby.

Visitech je zavedený multiplatformní systémový integrátor a specializovaný dodavatel hardwaru, softwaru, komponent datových sítí, sjednocené komunikace, zálohovacích a úložných řešení a bezpečnostních technologií. Kromě vlastního bezpečnostního centra SOC365 nabízí VISITECH produkty a technologie, které jsou vybírány nezávisle na výrobci a značce. Důraz je při volbě kladen na dlouhodobé zkušenosti a velkou přidanou hodnotu pro zákazníka. 

VISITECH se také věnuje vývoji a implementaci informačních systémů. Pro všechny dodávané systémy poskytuje VISITECH odborné konzultace týkající se návrhu a provozu. Pro usnadnění řešení problémů nabízí VISITECH přímou servisní podporu ve formě servisního zásahu v místě incidentu, ale také vzdálenou podporu nebo služby helpdesku. Společnost VISITECH více jak dvě dekády pomáhá zákazníkům měnit vize v oblasti ICT ve skutečnost. 

 

Nabízené produkty

  • AddNet - nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.
  • Flowmon - technologie monitorování datových toků (nejčastěji založená na standardu NetFlow či IPFIX) přináší detailní pohled do síťového provozu s rozlišením na jeho jednotlivé složky.
  • SOC365 - bezpečnostní dohledové centrum formou služby (detekce událostí a jejich analýza, reakce na události, reporting, helpdesk)