Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

TECHNISERV, s. r. o.

Společnost TECHNISERV, s. r. o. působí na českém trhu již od roku 1991. Prvotní specializací společností byla projektová činnost, která se postupně rozšířila o komplexní dodávky a instalace vyspělých technologií a systémů.

V současné době má TECHNISERV  několik samostatně fungujících subjektů a to jak v zahraničí, tak i po České republice.  Díky tomu dokážeme pohotově reagovat na přání zákazníků a řešit i ty nejnáročnější zakázky rychle a efektivně.

Společnost nabízí profesionální služby mimo jiné i v oblasti bezpečnostních systémů, leteckých staveb, datových systémů a kybernetické bezpečnosti.  V těchto oblastech můžeme nabídnout kompletní zastřešení od studií a projektů až pro realizaci staveb a technologických celků. 

 

Nabízené produkty

  • TS-ELDAx - archivní platforma s vysokou úrovní zabezpečení, která dokáže komunikovat s ostatními informačními systémy dle nejvyšších českých i mezinárodních standardů