Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

Axenta a. s.

Společnost Axenta a. s. byla založena v květnu roku 2009 v reakci na rostoucí potřeby trhu v oblasti řešení komplexní bezpečnosti, tj. bezpečnosti informačních technologií, ochrany informací a fyzické bezpečnosti s důrazem kladeným na osobní přístup k zákazníkovi.

Zaměstnanci společnosti disponují mnohaletými profesními zkušenostmi z prostředí bezpečnosti informačních technologií a to ve všech fázích životního cyklu. Jak v procesu analýzy a tvorby architektury tak v implementaci konkrétního řešení a jeho provozu.

Mezi klienty patří jak společnosti z TOP 10 českých firem tak i řada privátních subjektů z nejrůznějších oborů podnikání a instituce státní správy. Konzultanti Axenty pracují také pro významné zákazníky na Slovensku a v Německu.

 

Nabízené produkty

  • Shell Control Box - řízení přístupu privilegovaných uživatelů 
  • Log Management Syslog-ng Store Box (SBB) - SSB umožňuje snazší práci s logy při jejich vyhledávání, a to jak za účelem auditu, tak i pro zajištění každodenního provozu.
  • Blindspotter – behaviorální analýza pro identifikaci interních i externích útočníků v reálném čase