Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

TÜV SÜD Czech s.r.o.

TÜV SÜD je světově uznávanou společností působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Poskytuje služby v oblastech nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.

Audit a certifikace systémů - Provádí audity a certifikuje systémy řízení pro téměř všechna odvětví - vyhovění  požadavkům na kvalitu, výkon a informační bezpečnost podle odpovídajících mezinárodních, národních i ostatních standardů.
 
Testování a certifikace produktů - testování shody
 
Vzdělávání - široká škála systémů pro bezpečnost práce, techniku a řízení, školicích programů pro vedoucí pracovníky a certifikovaných kvalifikací.
 
Znalostní služby - znalostní služby pro různá témata, od kvality, bezpečnosti a rizika až po ochranu životního prostředí, požadavky na dodržování norem a optimalizaci procesů.
 
Inspekce - nezávislým způsobem ověřuje, že vaše systémy, procesy a postupy v každé fázi vyhovují příslušným zákonům, požadavkům, směrnicím a normám.

Nabízené produkty

  • GranITe Room . cert - bezpečnostní datová komora s nejvyšším stupněm zabezpečení a odolností