Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace Rozumím

Máme zkušenosti s více než 6000 organizacemi ve státní správě i samosprávě.

Jsme nejrozšířenější portál o kybernetické bezpečnosti.

Máme více než 20 let praxe s poradenstvím v oblasti informační bezpečnosti.

6 DŮVODŮ
proč se na nás obrátit

1
2
3
4
5
6

O NÁS

KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývajícími se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací, a to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany.
 
Informace jsou samozřejmou a dominantní součástí života. Bezpečnost informací, včetně kybernetické bezpečnosti, není jenom zákonná povinnost, ale existenční nutnost. V přiměřeném a efektivním rozsahu by ji měli vnímat a řešit nejenom organizace veřejné správy, firmy a jejich manažeři, ale i všechny domácnosti a jejich jednotliví členové.
 
Současná společnost každodenně využívající informační technologie, zdroje a kanály bude stále více ohrožena jejich úmyslným či neúmyslným zneužíváním. Internet všeho (IoE), Internet věcí (IoT), Smart Home, Smart Buildings, Smart Factories, Smart Cities, Smart Administration, "revoluční" výzvy Průmysl 4.0 a eGovernment 4.0 jako neopominutelné etapy informační evoluce nelze řešit bez přiměřené bezpečnosti informací. Požadavek na bezpečnost se tak stává i u běžných procesů, aplikací a systémů stejně důležitým jako je funkčnost, spolehlivost, cena či udržovatelnost.
 
Reakcí na informační rizika pro chod státu a jeho institucí byl přijat zákon o kybernetické bezpečnosti, který představuje efektivní rámec pro řešení bezpečnostních incidentů, které přímo ohrožují nejenom kritickou síťovou infrastrukturu a významné informační systémy v České republice.
 
Partneři projektu KYBEZ jsou připraveni pomoci organizacím veřejné správy (veřejné moci), dalším zainteresovaným subjektům, jež to myslí s bezpečností informací vážně, a to nejenom ve splnění požadavků, které na ně zákon o kybernetické bezpečnosti klade.
 

Zabezpečte svůj systém

Ochrana už není jen možností, ale nutností. Ověřte odolnost svého informačního systému. Nabízíme analýzu, odbornou pomoc s řešením nalezených problémů a také školení.

Zabezpečení KYBEZ

  • zanalyzujeme
  • diagnostikujeme
  • zabezpečíme
  • otestujeme
  • proškolíme

 

Více informací